Es esmu strādājusi ar Magnet Media kopš 2012. gada un varu apliecināt, ka komanda vienmēr ir attaisnojusi uz viņiem liktās cerības. Komanda ir ļoti atsaucīga, ātri reaģē pat vissaspringtākajās situācijās, kad ir steidzami pieprasījumi, kas, mūsu gadījumā, notiek diezgan regulāri. Priekš manis, tam ir izšķiroša nozīme. Runājot par zināšanām un pieredzi, Magnet Media komanda ir ārkārtīgi palīdzējusi ar pašreizējo un stratēģisko mediju pārskatu mums interesējošajiem tirgiem. Tas deva vērtīgas norādes budžeta procesa laikā, kā arī bija nozīmīgs atklājums iekšējās komandas apmācībās, kur Magnet Media dalījās ar savām zināšanām. Es novēlu daudz panākumus un interesantus projektus arī nākotnē!

Tamara Naumenko

Põhja-Euroopa mārketinga direktore / Carlson Rezidor Hotel Group

Mūsu sadarbība ar Magnet Media pārsvarā notiek interneta reklāmas jomā. Izprast vietējo tirgu reizēm mēdz būt izaicinoši. Tieši tāpēc, plānojot nākotnes stratēģiju un kampaņas, ir lieliski, ja tavā komandā ir cilvēki ar zināšanām arī par vietējo tirgu. Tieši Interneta reklāmas joma ir noderīga ar to, ka visi rezultāti ir skaidri un izmērāmi.
Mūsu sadarbība ar Kadri ir kopš 2016. Gada septembra, kad viņa mums palīdzēja palaist Facebook lapu priekš Puhas Kosmeetika, Ņemot vērā lojālo sekotāju bāzi, kura mums ir šodien, investīcijas bija salīdzinoši nelielas. Mēs arī esam atjaunojuši Getz Eesti Automotive lapu un arī šeit esam ļoti apmierināti ar sasniegtajiem rezultātiem. Mēs saviem sadarbības partneriem un klientiem iesakām sadarboties ar Magnet Media.

Ilze Aperāne

Mārketinga vadītāja / SIA GETZ Nordic

Sadarbība ar Magnet Media mums ir kopš 2012. Gada. Aģentūra mums sniedz pārskatu par jaunākajām tendencēm mediju jomā. Kopā analizējot kampaņu rezultātus, mēs pieņemam pareizos lēmumus. Mēs varam teikt, ka Lauri ir kā daļa no mūsu komandas, vienmēr sasniedzams kad tas ir nepieciešams.

Andres Krjukov

Springfield zīmola vadītājs Baltikumis